هنر و سینما

بازیگر نقش لیلی در نوبت لیلی

به گزارش تیتربرتر؛ سریال نوبت لیلی نخستین همکاری مشترک احمدیه و حجازی است که این روزها در شمال کشور جلوی دوربین رفته است.

بیوگرافی بازیگر نقش لیلی در فیلم نوبت لیلی

 

پردیس احمدیه متولد تیر 1371 در تهران، بازیگر است.

تحصیلات پردیس احمدیه

پردیس احمدیه فارغ التحصیل رشته نوازندگی موسیقی می باشد.

ازدواج پردیس احمدیه

 

پردیس احمدیه هنوز ازدواج نکرده و مجرد می باشد.

شروع فعالیت پردیس احمدیه

پردیس احمدیه سال 1385 وقتی 15 سال شده بود از طریق آشنایی اتفاقای با حمید نعمت الله آشنا شد تا اینکه یک سال بعد توسط او به افشین صادقی معرفی شد.

به این ترتیب در فیلم این کارگردان اولین تجربه خود را بدست آورد، البته این فیلم بعد از چهار سال توقیف سال 1389 بروی پرده سینماها رفت

پردیس احمدیه در سال ۱۳۹۰ توانست دو فیلم بازی کند و فعال ترین سال هنری او به شمار می آید که در هر دو فیلم درخشش چشمگیری داشته است.

در ابتدای سال ۱۳۹۰ با حضورش در فیلم سینمایی “شکسته” ساخته “قاسم‌زاده اصل” توانست نگاه رسانه های خبری را به خود جلب کند و در پایان این سال سومین تجربه بازیگر اش را با فیلم “کلاس هنرپیشگی” کسب نمود این فیلم را “علیرضا داوودنژاد” کارگردانی کرده بود.

پردیس احمدیه برای اولین بار در سال 1392 با سریال یادآوری وارد تلویزیون شد. پردیس احمدیه با فیلم خانه دختر سال 93 دیده شدم اما فیلم لاک قرمز در سال 1394 نقطه عطفی در زندگی هنری ام بود چون نقش اول را داشتم و در جشنواره فجر هم دیده شد.

فعالیت تئاتر خود را از سال 1392 با نمایش ناتمام به کارگردانی سیما تیرانداز تجربه کرد تا اینکه برای بار دوم سال 94 با نمایش کشتن کفتر چاهی بروی صحنه رفت. باید بگویم که اتفاقی که در تئاتر می افتد در سینما نمی افتد، اجرای تئاتر به فیزیک بازیگر کمک می کند.

پردیس احمدیه در ششمین جشنواره فیلم شهر در سال ۱۳۹۶ برای فیلم لاک قرمز به عنوان بهترین بازیگر زن دست یافت. پردیس احمدیه همچنین نامزد بهترین بازیگر نقش اول زن در نوزدهمین جشن سینمای ایران اعلام شد

پردیس احمدیه در شهریور سال ۱۳۹۸ به جمع بازیگران فیلم سینمایی «لا مینور» به کارگردانی داریوش مهرجویی پیوست.

مصاحبه با پردیس احمدیه

 

پردیس احمدیه، به هیچ عنوان سعی نکردم از سبک بازیگر خاصی استفاده کنم و همیشه خواستم خودم باشم و از خودم پیروی و سبک خودم را پیاده کنم. هر بازیگرى جدا از میزان مهارت اش در زمینه بازیگرى، نماینده نسل خود است، آینده بازیگرى شبیه جامعه وقت است و به نوعی متناسب با شرایط آن پیش می رود. پردیس احمدیه، تمام تلاش خودم را می کنم تا مماس با موقعیت های اجتماعی دست به انتخاب بزنم و امیدوارم سینما هم در آینده کارکردی اثرگذارتر داشته باشد.

پردیس احمدیه انسانیت، زندگی و صبر کردن در مقابل هر اتفاق ناخوشایندی که تو زندگی می افتد و قوی بودن را از حامد بهداد یاد گرفتم. امیدوارم سایه اش بالا سر من و امثال من که رفیقش هستیم باشد.

پردیس احمدیه، من اصلا اگر در روز موسیقی که دلم می خواد را گوش ندهم نمی توانم زندگی کنم، فیلمم نگاه می کنم ولی اینجور نه که بخواهم خودم را به بازیگری نزدیک کنم.

مجموعه کارهای پردیس احمدیه

سریال های تلویزیونی پردیس احمدیه

 •  یادآوری – کارگردان : حجت قاسم زاده – ۱۳۹۲
 • گذر از رنج ها – کارگردان : فریدون حسن پور – ۱۳۹۲
 •  تعبیر وارونه یک رویا – کارگردان : فریدون جیرانی – ۱۳۹۴
 •  مولانا – نقش کیمیا خاتون

فیلم های سینمایی پردیس احمدیه

 •  لاک قرمز «کارگردان : سید جمال سید حاتمی – ۱۳۹۴»
 • خانه دختر «کارگردان : شهرام شاه حسینی – ۱۳۹۳»
 •  تگرگ و آفتاب «کارگردان : رضا کریمی – ۱۳۹۳»
 •  مـا همه ی گناهکاریم «کارگردان : حامد امرایی – ۱۳۹۲»
 •  شکسته «کارگردان : حجت قاسم زاده اصل – ۱۳۹۰»
 •  کلاس هنرپیشگی «کارگردان : علیرضا داوودنژاد – ۱۳۹۰»
 •  تله فیلم پروانه ها «کارگردان : ناصر رفائی – ۱۳۸۹»
 •  مقلد شیطان «کارگردان : افشین صادقی – ۱۳۸۶»

بازی پردیس احمدیه در نقش لیلی سریال نوبت لیلی

 

پردیس احمدیه در کنار بازیگرانی همچون مریلا طارعی،حمید فرخ نژاد در نقش لیلی در سریال نوبت لیلی بازی کرده است.

معرفی سریال نوبت لیلی

 

مریلا زارعی به جمع بازیگران سریال «نوبت لیلی» به کارگردانی روح‌الله حجازی پیوست.فیلمبرداری «نوبت لیلی» که نخستین همکاری مشترک زارعی و حجازی است، این روزها در شمال کشور در حال پیگیری است.

نویسندگان این مجموعه مهدی شیرزاد، سروش چیت ساز و روح الله حجازی هستند و حجازی تهیه‌کنندگی این مجموعه را هم بر عهده دارد.

اسامی بازیگران سریال نوبت لیلی

مریلا زارعی، امین شعرباف و لاله مرزبان و حمید فرخ نژاد و.. ایفاگر نقش های اصلی سریال نوبت لیلی هستند.

سریال نمایش خانگی نوبت لیلی (Nobate Leili Series) به انگلیسی Rebel جزو آثار پربازیگر تولیدات شبکه نمایش خانگی به کارگردانی و تهیه کنندگی روح الله حجازی محصول سال 1400 کشور ایران است، که در فضایی عاشقانه‌ای جذاب در سبکی جدید روایت میشود. فیلم ‌نامه سریال نمایش خانگی نوبت لیلی به قلم مشترک مهدی شیرزاد، سروش چیت ساز و روح الله حجازی نگارش شده است. از هنرپیشه های آن می‌توان به ترکیبی از ستاره های سینمایی و تلویزیونی از جمله مریلا زارعی، امین شعرباف، لاله مرزبان و … اشاره کرد که در این سریال بازی کرده اند.

آنچه دیگران می خوانند:

 • آشنایی با فیلم خط باریک قرمز+اسامی بازیگران
 • آشنایی با فیلم بوتاکس+اسامی بازیگران

گردآورنده: علی اکبر رضایی


سریال نوبت لیلی به کارگردانی روح االه حجازی عنوان سریال جدیدی است که در شبکه نمایش خانگی پخش میگردد . در این بازیگر جوان زیادی نیز حضور دارند.

نقش شخصیت اصلی این سریال یعنی همان “لیلی” را پردیس احمدیه ایفا می کنید .وی با فیلم لاک قرمز دیده شده بود و این اولین نقش اصلی او در یک سریال می باشد.

بازیگر نقش لیلی در نوبت لیلی

پردیس احمدیه متولد 8تیر 1371در تهران است. فارغ التحصیل رشته نوازندگی موسیقی و ساز ایرانی می باشد که

در سال 1385 وقتی 15 سال بود اتفاقی با حمید نعمت الله آشنا شد تا اینکه یک سال بعد توسط او به افشین صادقی معرفی شد.

به این ترتیب او  اولین تجربه خود را بدست آورد،و وارد و عرصه سینما  بازیگری شد و حالا علاقمند به ایفای نقش های متفاوت و غیر کلیشه ای است.

نقش لیلی در نوبت لیلی

او از سال 1386 با بازی در فیلم مقلد شیطان به طور رسمی  وارد عرصه بازیگری شد. از مشهورترین فیلم‌هایی که او در آن‌ها بازی کرده، لاک قرمز است که خود او نقش اول فیلم را بازی کرده‌ است. او در ششمین جشنواره فیلم شهر در سال 1396برای فیلم لاک قرمز به عنوان بهترین بازیگر زن دست یافت وی همچنین نامزد بهترین بازیگر نقش اول زن در نوزدهمین جشن سینمای ایران اعلام شد.

او در سال 1392 با سریال یادآوری در کنار روزبه حصاری ، امیر آقایی ،مهران احمدی …..  وارد تلویزیون شد

ادرس اینستاگرام پردیس احمدیه : INSTAGRAM/PARDISHAMADIYE


به گزارش خبرنگار ایمنا، مهران غفوریان در اینستاگرام خود آورده است:

“مهران غفوریان در «نوبت لیلی»

مهران غفوریان بازیگر مطرح سینمای ایران به عنوان جدیدترین بازیگر، جلوی دوربین سریال «نوبت لیلی» به کارگردانی روح الله حجازی رفت. «نوبت لیلی» قرار است به زودی و به صورت اختصاصی از نماوا پخش شود.

«نوبت لیلی» نخستین همکاری مشترک غفوریان و حجازی است که پس از اتمام فیلمبرداری فاز اول شمال کشور، این روزها در تهران جلوی دوربین است.

روح الله حجازی پس از ساخت چند فیلم موفق سینمایی، حالا اولین سریال خود را با حضور بازیگران مطرح سینما جلوی دوربین برده است. نویسندگان این مجموعه مهدی شیرزاد، سروش چیت ساز و روح الله حجازی هستند و حجازی تهیه کنندگی این مجموعه را هم بر عهده دارد.

«نوبت لیلی» عاشقانه‌ای جذاب در سبکی جدید است که این روزها در حال فیلمبرداری است.

هر جمعه اخبار بیشتری از این سریال منتشر خواهد شد. “

مهران غفوریان به سریال «نوبت لیلی» پیوست

کد خبر 522719

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.
دکمه بازگشت به بالا