هنر و سینما

زمان پخش سریال شبکه مخفی زنان

سریال کمدی-تاریخی «شبکه مخفی زنان» با پخش قسمت دوازدهم به پایان رسید و پخش قسمت های باقی مانده به فصل دوم موکول شد.

به گزارش فیلم نیوز، سریال«شبکه مخفی زنان» به کارگردانی افشین هاشمی با پخش قسمت دوازدهم به پایان فصل اول خود رسید. این اتفاق در حالی افتاد که تا پیش از این در هیچ خبری اشاره ای به این موضوع که سریال قرار است در دو فصل پخش شود، نشده بود.

سریال شبکه مخفی زنان در واقع بدون اطلاع رسانی به پایان فصل اول خود رسید. معمولا پلتفرم ها در صفحه مخصوص سریال و در بخشی که اختصاص به عدد مربوط به قسمت سریال دارد عنوان «پایان فصل اول» را حک می کند اما این اتفاق در اینجا نیفتاده است.

تنها اطلاع رسانی انجام شده درباره پایان فصل اول فقط در بخش «آنچه گذشت» اتفاق افتاده است. در این بخش که خود افشین هاشمی روای آن است بعد از شرح اتفاقات قسمت های گذشته و در لحظه ای که تیتراژ شروع می شود، هاشمی اعلام می کند که این قسمت پایان فصل اول سریال است.

چهار روز از پخش قسمت دوازدهم و اعلام رسمی پایان فصل اول سریال گذشته، اما درباره شروع فصل دوم هیچ خبری منتشر نشده است. با توجه به اینکه این سریال 30 قسمت است و تمامی قسمت های آن تصویربرداری شده، 18 قسمت از سریال باقی می ماند که قاعدتا باید در قالب فصل دوم پخش شود. اما هنوز زمان پخش فصل دوم معلوم نشده است.

سریال در فصل اول در نقطه پر تعلیقی هم به پایان میرسد. زنان میرزا محمدخان زنبورکچی که هرکدام به شکلی جداگانه به تماشای سیرک تفلیس دعوت شده اند، میرزا را در بیرون محوطه سیرک می بینند و به سوی او میروند. میرزا با دیدن آن ها فرار می کند و این چهارزن باهم روبه رو می شوند و داستان در همین نقطه به پایان می رسد.

شبنم مقدمی در نقش «سلطان»، شقایق دهقان در نقش «بلور خانم»، مونا فرجاد در نقش «مخمل» و یلدا عباسی در نقش «شکربانو» بازیگرانی هستند که در سریال شبکه مخفی زنان نقش همسران میرزا محمود خان زنبورکچی را بازی می کنند.

سریال شبکه مخفی زنان طبق آنچه که در تیتراژ آمده یک سریال سی قسمتی است. در تیتراژ این سریال وقتی لوگو روی تصویر می آید عبارت درام کمدی در سی پرده زیر لوگو نقش می بندد.

افشین هاشمی با انتشار تیزر جدیدی از سریال «شبکه مخفی زنان» اعلام کرد پخش این سریال از شامگاه سه شنبه شانزدهم آبان ماه از سر گرفته می شود.

به گزارش فیلم نیوز، جمعه هفته گذشته نماوا با انتشار خبری اعلام کرد که قرار است پخش سریال «شبکه مخفی زنان» به کارگردانی افشین هاشمی از سر گرفته شود. این پلتفرم در خبر خود اشاره ای به روز پخش سریال نکرد.

بعد از انتشار این خبر در رسانه ها اعلام شد که قرار است شبکه مخفی زنان یکشنبه ها منتشر شود، اما روز یکشنبه خبری از پخش سریال نشد تا اینکه روز دوشنبه پانزدهم آبان ماه افشین هاشمی با به اشتراک گذاشتن تیزری از این سریال از شروع انتشار آن از شامگاه سه شنبه شانزدهم آبان ماه خبر داد. او در این باره نوشت: «بی حرف پیش گویا «شبکه مخفی زنان» دوباره راه افتاده. فردا ساعت 8 شب با قسمت 21 در نگاهتان خواهیم بود و چه خوشحال خواهیم شد اگر ببینید.»

نماوا در فصله یک روز مانده به از سرگیری انتشار شبکه مخفی زنان، خلاصه ای از بیست قسمت پخش شده را در قالب «آنچه گذشت» روی پلتفرم خود بارگذاری کرده است.

شبکه مخفی زنان در تاریخ دوم دی ماه بعد از پخش قسمت بیستم، انتشارش متوقف شد. این سریال قرار بود از مرداد ماه سال جاری پخش خود را از سر بگیرد که یک شب مانده به پخش، این امر منتفی شد و حالا قرار است بعد از گذشت 9 ماه طلسم آن بشکند و ده قسمت باقی مانده عرضه شود.

شبکه مخفی زنان داستان میرزامحمود زنبورک چی، رئیس اداره سجل احوال (ثبت احوال) است که 4 همسر اختیار کرده. آن ها هر کدام فکر می کنند میرزا تنها 2 همسر دارد [در واقع یک هوو دارند]. میرزا که 7 دختر از 3 همسرش دارد و همسر چهارمش باردار است، برای ازدیاد نسل و داشتن فرزند پسر چهار بار ازدواج کرده. او در این اوضاع و احوال توسط مدبرالملک (معاونت وزارت معارف) برای تشکیل کانون بانوان دعوت به همکاری می شود. مسئول این کانون، دلبرجان تاجرباشی، بانویی تحصیل کرده و فرنگ رفته است که میرزا یک دل نه صد دل عاشق او می شود…

این سریال براساس فیلمنامه ای از محمد رحمانیان جلوی دوربین رفته و در آن بازیگرانی، چون لیلا حاتمی، سیامک انصاری، شبنم مقدمی، مهدی هاشمی، حمید فرخ نژاد، شقایق دهقان، امیر حسین رستمی، مونا فرجاد، به آفرید غفاریان و… به ایفای نقش پرداخته اند.

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.
دکمه بازگشت به بالا