هنر و سینما

هر آنچه از دنباله ی انیمیشن «قرمز شدن» می دانیم


سرانجام انیمیشن «قرمز شدن» پیکسار برای تماشا در پلتفرم استریم دیزنی پلاس قرار گرفت. حالا قصد داریم تمام چیزهایی را که در مورد دنباله دوم این فیلم می دانیم با شما در میان بگذاریم.

هشدار؛ امکان لو رفتن داستان «قرمز شدن» وجود دارد

جدیدترین انیمیشن پیکسار با نام «قرمز شدن» بالاخره از راه رسید اما حال سوالی که پیش می آید این است که ما در مورد دنباله دوم آن چه می دانیم؟ «قرمز شدن» به  عنوان اولین فیلم پیکسار که توسط یک تیم از بانوان خلاق ساخته شده و کاملا در فرهنگ چینی غوطه ور شده، فیلمی است که با انیمیشن های قبلی پیکسار کاملا متفاوت است.

البته تاکنون در رابطه با «قرمز شدن 2» چیزی گفته نشده با این حال، با نقدهای مثبتی که فیلم «قرمز شدن» به دست آورده، به نظر می رسد دنباله های بعدی آن یکی پس از دیگری ساخته شوند. بنابراین ما قصد داریم تمام چیزهایی را که در مورد دنباله دوم این فیلم می دانیم با شما در میان بگذاریم.

قرمز شدن

«قرمز شدن» داستان میلین می لی (با صداپیشگی رزالی چیانگ) را روایت می کند که دانش آموز ممتازی است و به تازگی وارد 13 سالگی شده است. می همیشه سعی کرده نظر مثبت والدینش را جلب کند، اما حالا که وارد دوره نوجوانی شده، کم کم شک و تردید وجودش را فرامی گیرد. بنابراین او تلاش می کند تا میلش به استقلال را با تمایلش برای راضی نگاه داشتن خانواده در تعادل نگاه دارد. اما ناگهان او با چیزی مواجه می شود که هیچ دختر نوجوانی نمی تواند آن را تحمل کند و آن نفرینی اجدادی است که سبب می شود هر بار که احساسات شدیدی را تجربه می کند به یک پاندای قرمز غول پیکر تبدیل شود. تبدیل شدن می به یک پاندای قرمز غول پیکر او را در یک دوراهی سخت قرار می دهد چراکه حال او مجبور است یا به آن چیزی که خانواده اش می خواهند تبدیل شود یا راهی را که خودش می خواهد در پیش بگیرد.

«قرمز شدن» با ادامه دادن راه انیمیشن هایی مانند «لوکا» و «روح»، آخرین انیمیشن پیکسار است که مستقیما برای دیزنی پلاس ساخته شده است. علی رغم استقبال بسیار مثبت از انیمیشن های اخیر پیکسار، آخرین باری که مخاطبان انیمیشن های این کمپانی را در سینما تماشا نمودند، انیمیشن «به پیش» محصول سال 2020 بود. دیزنی پس از اینکه به دلیل همه گیری کرونا، با استقبال کمتری در گیشه مواجه شد، تصمیم گرفت انیمیشن های خود را در سینما عرضه نکند و در عوض آن ها را به صورت رایگان در دیزنی پلاس به نمایش بگذارد.

آیا پیکسار قرمز شدن 2 را تولید خواهد کرد؟

در حال حاضر، هیچ اطلاعیه رسمی در مورد ساخت دنباله ای برای «قرمز شدن» ارائه نشده است، با این حال، سازندگان این فیلم برای این کار آماده هستند. در واقع کارگردان این انیمیشن، دامی شی و تهیه کننده آن، لیندزی کالینز به طرفداران اطمینان دادند که احتمال دارد این فیلم دنباله های دیگری هم داشته باشد اما در عین حال عنوان نمودند که هنوز صحبتی در این خصوص انجام نشده است.

داستان قرمز شدن 2 در رابطه با چه چیزی خواهد بود؟ آیا آن فیلم به روایت دنباله قرمز شدن خواهد پرداخت؟

قرمز شدن

«قرمز شدن» قطعا به گونه ای تمام شد که بتوان دنباله های دیگری هم برایش ساخت. در پایان می با پاندای قرمزش متحد می شود و یاد می گیرد که در کنار او زندگی کند، بنابراین او باید به سفرهای زیادی برود تا بتواند خود واقعی اش را پیدا کند. می به تازگی توانسته روابط خود را با خودش، دوستانش و خانواده اش تا حدی متعادل سازد اما در این مسیر، راه دور و درازی را در پیش دارد. همان طور که می استقلال خود را به دست می آورد و دبیرستان را شروع می کند، باید رابطه خود را با پاندا قرمز مستحکم تر کند. به گفته شیف فیلم اول تازه شروع روایت داستان های جذاب تر است.

پیش بینی تاریخ انتشار قرمز شدن 2

هنوز هیچ خبر رسمی مبنی بر تولید «قرمز شدن 2» اعلام نشده است و با توجه به اینکه تولید فیلم اول «قرمز شدن» چیزی در حدود پنج سال طول کشید. یعنی کار ساخت آن از سال 2017 شروع شد، این احتمال وجود دارد که تولید «قرمز شدن 2» نیز چندین سال طول بکشد. در واقع اگر دنباله دوم همان مسیر «قرمز شدن» را برای تولید در پیش بگیرد، قطعا باید در سال 2026 یا 2027 شاهد اکرانش باشیم.

منبع: screenrant

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.
دکمه بازگشت به بالا