...
هنر و سینما

گودزیلا یا کنگ؛ کدام در نهایت برنده می‌شود؟

گودزیلا در مقابل کنگ ، به رهبری آدام وینگارد ، برنده مطمئنی در نبرد با جانوران غول پیکر دارد. در ادامه خواهیم خواند که چه کسی تایتان شکست خورده را شکست داد و چرا تایتان شکست خورده کشته نشد.

در این پست ، این خطر وجود دارد که Godzilla vs. کنگ

آئو گودزیلا در مقابل کنگ ، گودزیلا برنده است ، اما کنگ را نمی کشد ، و هنوز مشخص نیست که آلفا تیتان کیست. در مورد گودزیلا ، به کارگردانی گرت ادواردز و گودزیلا: پادشاه هیولاها توسط مایکل داگرتی ، گودزیلا به عنوان دوست و ناجی بشریت شناخته می شود. فیلم آدام وینگارد داستان را تغییر داد و او را به یک شرور تبدیل کرد.

با این حال ، در این فیلم ، گودزیلا کار دیگری نمی کند و فقط به بازیگرانی حمله می کند که دوست انسان محسوب می شوند اما اینطور نیست.

در فیلم ، اولین نبرد بین گودزیلا و کنگ در وسط اقیانوس طی سفری از قطب جنوب به سرزمین گودال رخ می دهد. اگرچه دوستان کنگ تمام تلاش خود را کردند تا از راه گودزیلا دوری کنند ، اما اژدها همچنان آنها را دید و به کنگ حمله کرد زیرا دید موقعیت آلفا روی تایتان در خطر است.

گودزیلا در نبرد پیروز شد و هنگامی که معتقد بود دیگر هیچ تهدیدی از جانب کنگ وجود ندارد و دوستان کنگ تظاهر به مرده می کنند ، او رفت ، اما آتش ادامه یافت تا زمانی که کنگ تبر را از دهانش بیرون آورد. او آن را گرفت و حمله را آغاز کرد.

گودزیلا در مقابل  کنگ

در دومین و آخرین نبرد خود با کنگ در هنگ کنگ ، گودزیلا با وجود نظر دکتر کنگ ، کنگ را شکست داد. ناتان لیند در ابتدا اما کنگ در دور دوم برنده شد. کنگ مهارت مهمی در جلوگیری از حمله بویایی گودزیلا نشان داد ، اما در نهایت ، انفجار از تبر گودزیلا را موقتاً گیج کرد اما نتوانست او را شکست دهد. گودزیلا برگشت و کنگ را شکست داد – که منطقی است به دلیل جراحات گودزیلا و شکست ناپذیری گودزیلا و همچنین توانایی او در بازتاب ریباندها – به جای کشتن کنگ به این شکل. سپس کنگ را مجبور کرد که او را به عنوان آلفا تیتان بپذیرد. با این حال ، ماکاگودزیلا این طرح را رهبری کرد.

در طول دو مبارزه گودزیلا با کنگ ، گودزیلا برنده اصلی بود ، اما بعد از اینکه کنگ به او کمک کرد مک گودزیلا را شکست دهد ، گودزیلا می دانست که کنگ دیگر برای او تهدید نیست و به نظر می رسید که این دو با هم موافق هستند. گودزیلا همچنان پادشاه هیولاها است ، در حالی که کنگ پادشاه زمین توخالی است. به این ترتیب ، می تواند آلفا تایتان در دنیایی جداگانه باشد. همچنین برجسته ترین پیروزی گودزیلا مرگ کنگ بود. اگر نه برای دکتر لیند و HEAV Kong برای همیشه می میرند.

با وجود دو نبرد باورنکردنی گودزیلا ، کنگ هنوز در نهایت پیروز نشد. اما نکته جالب این است که در این فیلم او همیشه موفق و پیروز می شود.

با استفاده از تبر برای کشتن ماکاگودزیلا ، کنگ گودزیلا و پاتورا را کشت. با این حال ، در مورد آلفا تایتان ، گودزیلا برنده شد و اگرچه او کنگ را مجبور به تعظیم نکرد ، اما کنگ اعتراف کرد که برنده نشده است (اگرچه او به وضوح شکست نخورده است). در نهایت ، این پیروزی یک پیروزی برای گودزیلا است.

منبع: Screenrant

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.
دکمه بازگشت به بالا
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.